Op weg naar een modelgemeente.

Raadsleden

Onze 9 gemeenteraadsleden en 3 leden in het bijzonder comité vertegenwoordigen uw stem in onze gemeente. Heeft u een opmerking of wenst u graag een punt bespreekbaar te maken op één van deze raden, dan mag u steeds onze  raadsleden contacteren. Zij zullen u met veel plezier  verder helpen.

Marianne Verhaert

Burgemeester

 

0494 31 27 22

 

burgemeester@grobbendonk.be

Ulrik Anthonis

Schepen van mobiliteit en vrije tijd

 

0475 76 70 35

 

ulrik.anthonis@grobbendonk.be

Brent Wouters

Schepen van leren, jeugd en gezin

 

0472 79 57 19

 

brent.wouters@grobbendonk.be

Johan Verhaegen

Schepen van ruimte, toerisme en communicatie

 

0495 70 12 01

 

johan.verhaegen@grobbendonk.be

Martine Taelman

Voorzitter bijzonder comité

Schepen van welzijn en personeelszaken

 

0473 97 59 87

 

martine.taelman@grobbendonk.be

Paul Van Rompaey

Gemeenteraadslid

Fractieleider GiB

 

0475 43 15 91

 

pvr2280@gmail.com

Alex Van Peer

Gemeenteraadslid

 

0477 74 10 58

 

alex.van.peer@telenet.be

Jelena Cecelja

Gemeenteraadslid

 

0499 33 03 03

 

j.cecelja-advocaat@outlook.be

Peggy Goormans

Gemeenteraadslid

 

0495 82 09 42

 

goormanspeggy@gmail.com

Ludo Willems

Lid  bijzonder comité

 

0495 53 30 12

 

xorba@telenet.be

Annemie Cavens

Lid bijzonder comité

 

0472 81 22 02

 

cavensannemie@gmail.com

Liesbeth Van den Bulck

Lid bijzonder comité

 

0478 38 55 50

 

liesbethvandenbulck@skynet.be

© GiB - Grobbendonk & Bouwel, 2018       ~      privacy policy